Business Innovatie Team Limburg

Het Business Innovatie Team Limburg bestaat uit zes business development managers; elk met een eigen aandachtsgebied en specialisme om Limburg duurzaam verder te helpen. Met hun kennis en kritische houding stimuleren en begeleiden zij jou om te innoveren. Maak een afspraak om je groeikansen in kaart te brengen en zet de eerste stap naar duurzame groei.

Merijn Luijkx

Banking4Food & Energietransitie


“Verduurzaming is essentieel voor behoud van je verdienmodel.” 
 

merijn.luijkx@rabobank.nl
+31 6 105 57 399

LinkedIn 

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.

Roxan Aquarius

Duurzaam Wonen



“Iedereen moet comfortabel en toekomstproof kunnen wonen.”  


roxan.aquarius@rabobank.nl
+31 6 108 96 941

LinkedIn

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.

John Janssen

Duurzaam Ondernemen



“Verduurzamen, ketensamenwerking en innoveren zijn noodzakelijk om de zorg betaalbaar te houden.”  


John.janssen@rabobank.nl
+31 6 133 40 379

LinkedIn

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.

Fenna Rutten

Financieel Gezond Leven 



“Financieel gezond leven start met inzicht, overzicht en het doorbreken van taboes.”​    

fenna.rutten@rabobank.nl
+31 6 113 92 608

> LinkedIn

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.

Mireille Schreurs

Duurzaam Ondernemen & Banking4Food 



“Het voorkomen van verspilling en een beter gebruik van reststromen is de eerste winst.”  


Mireille.schreurs@rabobank.nl
+31 6 309 91 524

LinkedIn

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.

Richard van der Snoek

Duurzaam Ondernemen & Energietransitie



“We zijn de eerste generatie die iets aan klimaatverandering kan doen en tevens de laatste.”


richard.van.der.snoek@rabobank.nl

+31 6 206 08 868

> LinkedIn

Om youtube video's te kunnen tonen hebben we u toestemming nodig voor het gebruik van marketing cookies.